Egyesületi bál

5b.jpgAz estet Bereczky Attila Szilveszter, Bereczky Ágnes, Harangozó Edit és Kovács Georgina zenés produkciója nyitotta meg, amit egyesületi programjainkat bemutató kis videó összeállítás követett. A jó hangulatról Rosenthal Péter gondoskodott, míg a vacsorát a Békásmegyeri Árucsarnokban lévő Pali Falodája biztosította a jelenlévőknek. A felhőtlen mulatozást éjfélkor tombolahúzás szakította félbe, sos-sok értékes nyereménnyel gazdagítva a jelenlévőket. Ezután már csak a felkelő nap sugarai szabtak határt a felhőtlen mulatásnak, melyek megjelenésével a kultúrterem is visszanyerte csendes, méltó komorságát!
Ezúton is köszönjük a község önkormányzatának, hogy a helységet rendelkezésünkre bocsájtotta, illetve Bajnay Pálnak a vacsora méltányos biztosítását!