2017. évi programok

/ Menüpont: 2017. évi programok

Egyesületünk legnagyobb éves programján a "Nyári túra és családi nap" elnevezésű rendezvényünkön ismét szép számmal gyűltek össze a környék természet és közösség szerető tagjai. A túrázni vágyók a Hernád menti Tátorján tanösvény egy 7 km-es szakaszán ismerkedhettek meg a környék élővilágával, természeti szépségével.

Madarak és fák napja

/ Menüpont: 2017. évi programok

Május 13-án rendeztük meg a madarak és fák napját a Tátorján tanösvényen, melyen az alsódobszai iskolások kiegészülve egy lelkes óvodás gyermekkel vettek részt.

Halak napja

/ Menüpont: 2017. évi programok

A halak napja, és a víz világnapja alkalmából tartottak előadást egyesületünk tagjai az Alsódobszai általános iskolai tanulóknak, és óvodásoknak, melyet nagy érdeklődés, és kíváncsiság fogadott

/ Menüpont: 2017. évi programok

2017. február 17-én kezdtük el a tizedik, jubileumi szakmai napunk előkészületit, egy fél Mangalica sertés feldolgozásával, melyben nagy segítségünkre volt a mogyoróskai Csonkás tanyáról a Németh házaspár. Másnap szakmai előadásokkal folytatódott a rendezvény az Alsódobszai Kultúrteremben.

Téli túra

/ Menüpont: 2017. évi programok

Sok év után először sikerült igazi téli túrát szerveznünk az időjárásnak köszönhetően.