Ismeretterjesztő táblák a tanösvényen

2t.jpgGyakran látogatott helyekre (Alsódobsza, Szentistvánbaksa, Megyaszó pincefalu) faoszlopokat kerettel, a többi helyre lefestett beton szőlőoszlopokat helyeztünk ki. A faoszlopok elkészítését Danyikó András asztalos tagtársunk vállalta társadalmi munkában, melyet ezúton is köszönünk. Köszönjük a Zöld Akció Egyesületnek, hogy a táblák grafikai előállításának költségét vállalta. A táblák kihelyezését nyári gyakorlatukat egyesületünknél végző 2 fő természetvédelmi mérnök szakos hallgató segítette. A táblák részletesen bemutatják mind a 7 helyszín jellegzetes természeti képződményeit, növény és állatvilágát, ismerteti a tanösvény útvonalát.

A táblák megtekinthetők a képgalériánkban is az Ismeretterjesztő és egyéb kiadványaik almenüben.